POČETAK DRUGOG OBRAZOVNOG RAZDOBLJA

Poštovani učenici, roditelji

sve vas srdačno pozdravljam u ovaj lijepi, osunčani dan.

Nadam se da ste dobro i da ste se odmorili preko zimskih praznika, te da ste spremni za nove izazove.

Sretni smo da ćemo se ponovno vidjeti na nastavi, te uspješno nastaviti tamo gdje smo stali.

Dvije važne obavijesti uz početak nastave za drugo obrazovno razdoblje:

1. Potres i siguran boravak u školi

2. Organizacija nastave

Ad 1)

Škola je sigurna za boravak i održavanje nastave. Naime, naša škola je i nakon prvoga velikoga potresa certificirana zelenom bojom, a nakon stručnog pregleda statičara i nakon ovih zadnjih potresa u našemu Gradu zgrada je i dalje sigurna, tj. ima dozvolu za rad. Dolje niže klikom miša na ''više'' nalazi se potvrda od statičara koji je i danas pregledao zgradu te potpisao da je zgrada sigurna.

Ad 2)

Nastava će od 18. siječnja 2021. biti organizirana ne sljedeći način (odlukom osnivača grada Zagreba, a na prijedlog resornog Ministarstva znanosti i obrazovanja), tako da:

1. učenici završnih razreda (četvrtih razreda) imaju nastavu organiziranu prema modelu A (nastava u školi). Nastava će se za učenike četvrtih razreda održavati na prvome katu škole. Pravila za ulaz i izlaz iz škole vrijede kao i do sada (učenici ulaze na ulaz B, isto tako i izlaze iz prostora škole uz pratnju nastavnika i uz obdržavanje svih mjera koje je propisao HZJZ)
  2. učenici prvih, drugih i trećih razreda imaju nastavu organiziranu prema modelu C ili tzv. nastava ''on line'', preko aplikacije Yammer i ostalih alata.

Srdačan pozdrav,

Priloženi dokumenti:
20210115_154027.jpg (957.07 KB)

objavio: Bernard Iličić   datum: 15. 1. 2021.