NASTAVAK ORGANIZACIJE ODGOJNO-OBRAZVONOG RADA OD 25. DO 29. SIJEČNJA 2021.

Poštovani učenici, roditelji,

prvi tjedan je za nama u drugom obrazovnom razdoblju; nadam se da ste svi dobro, i da ste ispunjeni nadom i vjerom u bolje sutra našega društva, obitelji i svake osobe.

Svatko od nas je važan, a svatko od nas je i dio cjeline, obitelji, društva, a i cjelina prožima sve nas, pa tako svi mi u interakciji međusobno stvaramo svoje sutra, naše sutra, gdje svaki iskreni čin, svaki dobar postupak postaje popudbina naše zajedničke budućnosti.

Zato dragi učenici, vjerom u sebe, u druge, u dobro u čovjeku, nastavimo graditi tamo gdje smo stali u radu kroz koji se oplemenjujemo, jer se zauzimanjem za boljitak svakoga člana društva liječimo od inferiornosti, manjka empatije za druge, pa se krzmanja, dvojbe u dobro, kao posljedica udara na društvo, neće manifestirati aberacijom od vedre i disponirane naravi svakoga od nas!

Ovim putem vas obavještavam da prema istom načinu rada nastavljamo i u sljedećem tjednu, od 25. – 29. siječnja 2021., tako:

samo učenici završnih razreda dolaze u školu na nastavu,  prema modelu A, a svi ostali (prvi, drugi i  treći razredi) su prema modelu C, tzv. ''on line'' nastava u realnom vremenu, samo s razlikom što su drugi i četvrti razredi poslijepodne, a prvi i treći ujutro!

Srdačan pozdrav i dobar odmor u danima vikenda,

Ravnatel

objavio: Bernard Iličić   datum: 22. 1. 2021.

« Svibanj 2024 »